کینگ گلاس
کینگ گلاس

کینگ گلاس

راه حلی ایده آل برای مکان های ایده آل

ام دی افKINGGLOSS، به دلیل ساختار بی نقص و عیب روکش و چگالی مناسب فیبر خود، برای طراحی های مکان مورد نظر شما محصولی فوق العاده می باشد.

در یک نگاه PSNA

شرکت PSNA با هدف تهیه و گسترش فرآورده های پیشرفته چوب با جدیدترین فن آوری، فعالیت خود را از سال 1358 در کرج آغاز کرده است. امروزه در حوزه صنایع ام دی اف پلی لاک بعنوان یکی از شرکتهای پیشرو ایران در حال فعالیت است و سالها تجربه را در قالب محصولی جدید با نام تجاری کینگ گلاس ارائه کرده، کارخانه PSNA درابتدای جاده کرج با مساحت کل 9هکتار، در بخش صنایع مبلمان و دکوراسیون با تولید ام دی اف خدمات ارائه می کند.

شرکت ما ، با بیش از 90 نفر پرسنل فنی و اداری در بخش های اجرایی و فروش ، تمامی خدمات صفر تا صد از تولید محصول تا رسیدن به دست مشتری را بصورت سیستماتیک و منظم انجام می دهد.

ما، از بدو تأسیس شرکت، ارزشهای اخلاقی گروه و کیفیت فرآورده ها را نکاسته ایم. کیفیت، مُد و پیشرفت هدف اصلی ما برای تمام مشتری ها و همچنین برای کارمندان و شرکایمان می باشد. امروزه با نقاط فروش مستقیم کینگ گلاس در 4 مکان و سایر نمایندگی های استان ها که روز بروز رو به افزایش است زندگی هزاران انسان را که به کیفیت و زیبایی اهمیت می دهند؛ رنگ، زیبایی و حیات مستمر می بخشیم.

کیفیت، یک هدف دستیافته نیست بلکه هدفی است که متناسب با شرایط به طور مداوم توسعه می یابد و یا بروز می گردد. سیاست کیفیتی ما در حوزه ورق های پلی لاک کینگ گلاس؛ با نگرشی قابل اطمینان، منظم و سازمان یافته؛ با دنبال نمودن تکنولوژی در حال توسعه، افزایش کیفیت تولید، برآوردن انتظارات و خواسته های مشتریان به طور کامل، افزایش بهره وری سیستم مدیریت کیفیت، با حفظ پایداری در موقعیت خود در حوزه، تبدیل شدن به یک برندی که همواره در بازارهای داخلی و بین المللی ترجیح داده می شود، می باشد.

امروز، با اولویت قرار دادن «توسعه فن آوری چوب»، با تفکر دراز مدت و استراتژیک و رعایت استانداردهای بین المللی، نه تنها در ایران بلکه در عرصه جهانی همچنان انتخاب کسانی خواهیم بود که به کیفیت، زیبایی و ظرافت اهمیت می دهند.

PSNA نمایندگی های شرکت نمایندگی